Wyszukiwanie zaawansowane

Znaleziono 0 wyniki. Pokaż wyniki
Twoje wyniki wyszukiwania

JPAR Real Estate otwiera pierwsze franczyzowe biuro w Waszyngtonie, D.C.

Opublikowano przez Marcin Strzembosz włączony 19 września, 2023
0

JPAR® – Real Estate, wiodąca marka nieruchomości, ogłosiła otwarcie swojego pierwszego franczyzowego biura w Waszyngtonie, D.C. Ekspansja ta jest rezultatem sukcesu i wzrostu JPAR Stellar Living i JPAR Preferred Properties pod przywództwem Grega Forda, Jessiki Olevsky i Malika Tumy.

JPAR – Real Estate jest znane ze swojego kompleksowego szkolenia i technologii dla agentów. Zapewnia agentom zasoby, których potrzebują do budowy i promocji swoich biznesów. Szczególnie wyróżnia się JPAR Stellar Living, pierwsza i jedyna ogólnokrajowa franczyza, która wprowadziła model opłaty stałej, dając agentom unikalną przewagę.

Laura O’Connor, Prezes i COO Franchise, JPAR – Real Estate, wyraziła entuzjazm z powodu ekspansji, stwierdzając: „Nasz model skupiony na agencie, kompleksowe szkolenie i nieustające wsparcie będą nadal umożliwiać naszym agentom prosperowanie na szybkim i wymagającym rynku Waszyngtonu, D.C. Jesteśmy dumni, że jako pierwsza ogólnokrajowa franczyza wprowadziliśmy model opłaty stałej w tej okolicy, dając agentom niespotykane możliwości sukcesu.”

Misją JPAR Stellar Living jest umożliwienie agentom osiągnięcia osobistego bogactwa i finansowego zabezpieczenia. Franczyza zapewnia, że jej doradcy nieruchomości oferują najwyższy poziom obsługi, przechodząc szkolenia z zakresu Różnorodności, Równości i Włączenia, propagując zaangażowanie w profesjonalizm i etyczną postawę.

Jessica Olevsky, współwłaścicielka/broker, JPAR Stellar Living, podkreśliła zaangażowanie franczyzy w sukces agentów: „Naszym celem jest nauczanie agentów, aby byli etycznymi i zdolnymi do rynkowego działania profesjonalistami, pomagając im budować swoje portfele nieruchomości i zapewniając ich przyszłe finansowe zabezpieczenie. W JPAR – Real Estate agenci mają dostęp do wyjątkowego szkolenia i technologii, które pozwalają im podejmować dochodowe decyzje.”

Region Marylandu, D.C. i północnej Wirginii (DMV) to dynamiczny rynek, który przyciąga profesjonalistów z całego świata. JPAR Stellar Living rozpoznaje potrzebę silnej obecności brokera na tym rynku, ponieważ agenci potrzebują wsparcia w radzeniu sobie z jego unikalnymi wyzwaniami. Edukacyjne podejście franczyzy i zaangażowanie w wsparcie dla agentów wyróżnia ją na tle branży.

Z otwarciem biura w Waszyngtonie, D.C. JPAR Stellar Living przynosi swoją niezrównaną platformę i wsparcie szerokiej społeczności profesjonalistów, w tym klientów korporacyjnych i politycznych. Franczyza specjalizuje się w współpracy z wysokiej klasy doradcami nieruchomości, zapewniając, że pozostają oni na bieżąco z trendami na rynku i oferują wyjątkową obsługę.

W przyszłości JPAR Stellar Living planuje założyć działalność w północnej Wirginii w 2024 roku, dalsze rozszerzając swoje wpływy w regionie DMV.

Aby uzyskać więcej informacji na temat JPAR Stellar Living i jej usług w Gaithersburgu, MD i Waszyngtonie, D.C., odwiedź ich stronę internetową.

Porównaj oferty