Wyszukiwanie zaawansowane

Znaleziono 0 wyniki. Pokaż wyniki
Twoje wyniki wyszukiwania

Rynek oprogramowania nieruchomości mieszkaniowych rośnie w szybkim tempie

Opublikowano przez Adam Nowacki włączony 19 września, 2023
0

Rynek oprogramowania nieruchomości mieszkaniowych rozwija się dynamicznie, dlatego istotne staje się przeprowadzenie dokładnej analizy tego sektora. W raporcie badania rynku i analizy branżowej dostarczane są międzynarodowe perspektywy dotyczące sektora oprogramowania nieruchomości mieszkaniowych od 2023 do 2030 roku.

Wiodący gracze na rynku to CoStar, IBM Tririga, AMSI Property Management, Propertybase, SAP, IFCA, Accruent, RealPage, Oracle Corp, Argus Financial Software, MRI Software i Yardi Systems. Są to uważani za głównych konkurentów na rynku.

Od 2017 do 2022 roku globalny rynek oprogramowania nieruchomości mieszkaniowych osiągnął znaczny wzrost, zwiększając się z milionów dolarów do milionów dolarów. Szacuje się, że rynek ten osiągnie wartość milionów dolarów do 2029 roku, przy skumulowanym rocznym tempie wzrostu (CAGR) na poziomie %.

Rynek jest podzielony na podstawie branży docelowej (maklerzy, agenci), typu (oprogramowanie zarządzania harmonogramem przestrzeni, oprogramowanie zarządzania treścią, oprogramowanie CRM, oprogramowanie do obsługi umów nieruchomościowych i inne) oraz na podstawie geografii (Azja-Pacyfik, Ameryka Północna, Europa, Ameryka Południowa i Bliski Wschód oraz Afryka).

Badanie obejmuje również analizę rynku przy użyciu różnych technik analitycznych, takich jak analiza pięciu sił Portera i analiza PESTEL. Narzędzia te zapewniają kompleksową analizę czynników mikro- i makrośrodowiskowych, które wpływają na ekspansję rynku.

Innowacje technologiczne odgrywają kluczową rolę w optymalizacji wydajności oprogramowania nieruchomości mieszkaniowych, umożliwiając jego zastosowanie w szerszym zakresie zastosowań na rynku wtórnym. Dodatkowo raport podkreśla wpływ COVID-19 i konfliktów regionalnych na rynek, dostarczając wglądu w to, jak te czynniki wpłynęły na rynek i jego przyszłość.

Rynek oprogramowania nieruchomości mieszkaniowych napędzany jest takimi czynnikami jak zwiększone badania i rozwój terapeutycznych szczepionek, modalności diagnostycznych i terapii łączonych. Spodziewa się, że te postępy spowodują znaczny popyt na rynku.

Podsumowując, rynek oprogramowania nieruchomości mieszkaniowych to szybko rozwijający się sektor, z silną konkurencją między kluczowymi graczami. Postęp technologiczny i trendy rynkowe przyczyniają się do ogólnego wzrostu i rozwoju rynku.

Porównaj oferty