Wyszukiwanie zaawansowane

Znaleziono 0 wyniki. Pokaż wyniki
Twoje wyniki wyszukiwania

Nowa platforma TrueParity ułatwia właścicielom nieruchomości znalezienie najlepszych agentów do sprzedaży ich domów

Opublikowano przez Adam Nowacki włączony 19 września, 2023
0

TrueParity niedawno uruchomiła rewolucyjną platformę do nieruchomości, która ma na celu umocnienie właścicieli nieruchomości w znalezieniu najlepszych agentów do sprzedaży ich domów. Ta startup działający w sektorze PropTech działa jako platforma internetowa i udostępnił dostęp dla właścicieli nieruchomości w Kalifornii, Arizonie, Teksasie i na Florydzie, planując rozwinięcie działalności na inne obszary w niedalekiej przyszłości.

Jednym z głównych problemów, którym zajmuje się TrueParity, jest ograniczona liczba opcji, jakie mają właściciele nieruchomości przy wyborze agenta nieruchomości. Tradycyjnie właściciele nieruchomości rozmawialiby tylko z jednym agentem przed wprowadzeniem swojej nieruchomości na rynek, co potencjalnie mogłoby skutkować nieznalezieniem najlepszego agenta spełniającego ich potrzeby. TrueParity przedefiniowuje proces sprawdzania, dostarczając transparentnych danych, nowoczesnej technologii i zdrowej konkurencji.

Dzięki platformie TrueParity, właściciele nieruchomości mogą podać szczegóły dotyczące swojej nieruchomości i otrzymać kilka propozycji wprowadzenia do listy sprzedaży od doświadczonych agentów z ich regionu. Mogą przeglądać warunki każdego zgłoszenia, analizować wyniki agentów i mają pełną kontrolę nad strategią i wynagrodzeniem za sprzedaż swojego domu przed podpisaniem umowy o wprowadzenie do listy. Ten proces zapewnia, że właściciele nieruchomości mają dostęp do najlepszego talentu agentów nieruchomości i mogą podejmować informowane decyzje na podstawie swoich indywidualnych potrzeb.

James Hotson, współzałożyciel i dyrektor generalny TrueParity, podkreśla ambicje platformy, aby zbudować najpotężniejsze narzędzie do nieruchomości na rynku. Elastyczna struktura cenowa platformy pozwala agentom bardziej uczciwie konkurować o wprowadzenie do listy, oferując gotówkę z góry, prowizję lub inne formy wynagrodzenia. Korzysta to zarówno z właścicieli nieruchomości, którzy mogą otrzymać najlepsze możliwe oferty, jak i z agentów, którzy mogą zaprezentować swoje umiejętności i przyciągnąć więcej wprowadzeń do listy.

TrueParity odniosła już sukces wśród właścicieli nieruchomości w Południowej Kalifornii, gdzie użytkownicy zadowoleni zgłaszają pozytywne doświadczenia. Jeden z właścicieli nieruchomości, Matthew Jope, podzielił się, jak dzięki TrueParity znalazł agenta, który sprzedał jego dom powyżej ceny wywoławczej i zaoszczędził mu tysiące dolarów na opłatach prowizyjnych.

Platforma przyciąga również niektórych najlepszych agentów na świecie, ponieważ bezpośrednio przekazuje im listy. Agenci tacy jak Sandro Dazzan, Partner Zarządzający The Agency w Malibu, doceniają aktywne oferty wprowadzane przez TrueParity, podczas gdy agent Willem De Ridder chwali platformę za jej skuteczność w łączeniu agentów z właścicielami nieruchomości.

Dzięki planom rozszerzenia działalności na inne większe obszary metropolitalne Stanów Zjednoczonych wkrótce, TrueParity ma na celu umocnienie sprzedających i tworzenie znaczącej wartości dla właścicieli nieruchomości, agentów nieruchomości i całego ekosystemu nieruchomości. Dostarczając niezrównaną elastyczność i transparentność, TrueParity rewolucjonizuje sposób, w jaki właściciele nieruchomości znajdują agentów i upraszcza proces sprzedaży.

Porównaj oferty