Wyszukiwanie zaawansowane

Znaleziono 0 wyniki. Pokaż wyniki
Twoje wyniki wyszukiwania

10. Doroczne Targi Domów w Springfield

Opublikowano przez Adam Nowacki włączony 26 września, 2023
0

Liga Juniorów ze Springfield z radością ogłasza swoje 10. doroczne Targi Domów Jesiennych, wysoko wyczekiwane wydarzenie, które daje możliwość zwiedzenia najpiękniejszych domów w Springfield. Targi odbędą się 7 października i będą służyć jako zbiórka funduszy dla organizacji. Wszystkie pięć domów, które będą prezentowane na targach, zostało zaprojektowanych przez Ellecor Interior Design.

Uczestnicy Targów Domów będą mieli okazję zwiedzić każdy dom i dowiedzieć się o nich więcej informacji dotyczących ich historii, architektury i wystroju wnętrz. Bilet normalny kosztuje 40 dolarów od osoby, natomiast bilet VIP dostępny jest w cenie 70 dolarów od osoby. Posiadacze biletu VIP będą mieli wyłączny dostęp do jednego z domów w Ozark, gdzie zostanie podane specjalne śniadanie przygotowane przez szefa kuchni Sarah Kraber.

Liga Juniorów ze Springfield ma nadzieję zebrać około 30 000 dolarów dzięki Targom Domów Jesiennych, a zebrane fundusze będą przeznaczone na różne projekty społeczne. Inicjatywy te mają na celu zwalczanie przemocy wobec dzieci oraz zapewnienie niezbędnych środków dla kobiet i dzieci z niezamożnych rodzin.

Samodzielne zwiedzanie domów umożliwi uczestnikom Targów poruszanie się we własnym tempie. Rozłożone po całym Springfield, cztery domy znajdują się w okolicy Rountree, w pobliżu klubu Hickory Hills Country Club oraz w okolicy Oak Grove Heights. Osoby posiadające bilety otrzymają interaktywne mapy i zalecane kolejności zwiedzania, aby zapewnić płynny przepływ pieszych.

Aby wzbogacić doświadczenie, każdy dom będzie oferował przekąski i muzykę na żywo. Goście będą mogli cieszyć się muzyką na żywo zespołów Sydadre i The Henderson Kids, a także przekąskami i napojami oferowanymi przez lokalne firmy takie jak Nothing Bundt Cakes, The Peaceful Baker, 4 By 4 Brewing Company i Cellar + Plate.

Wszystkie prezentowane domy zostały zaprojektowane przez firmę Ellecor Interior Design, lokalne przedsiębiorstwo, które świętuje swoje 10-lecie istnienia. Właściciel firmy, Haden Long, który posiada stopień licencjata z zakresu projektowania wnętrz na Missouri State University, uważa, że Targi Domów Jesiennych prezentują różnorodne mieszanki domów, które odzwierciedlają unikalne osobowości ich właścicieli.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby zwiedzić najwspanialsze domy w Springfield. Kup teraz swoje bilety i wesprzyj ważne projekty społeczne Ligi Juniorów ze Springfield.

Porównaj oferty