Wyszukiwanie zaawansowane

Znaleziono 0 wyniki. Pokaż wyniki
Twoje wyniki wyszukiwania

Nowy projekt w Sydney’s North Shore: zrównoważony rozwój dla pracowników zdalnych

Opublikowano przez Marcin Strzembosz włączony 20 listopada, 2023
0

Opublikowany niedawno artykuł opisuje rewolucyjny projekt dewelopera Billbergia, który skupia się na potrzebach pracowników zdalnych i zrównoważonym rozwoju. Obejmuje on budowę dwóch nowoczesnych wieżowców o łącznym budżecie 170 milionów dolarów. Deweloper jest znany z udanych projektów na obszarze Rhodes i Wentworth Point.

Projekt będzie składać się z 251 zupełnie nowych apartamentów o wysokości 27 pięter. Z naciskiem na przyszłe udogodnienia, deweloper planuje zapewnić przestrzenie handlowe, komercyjne salony wystawowe oraz elastyczne jednostki mieszkalno-pracownicze w popularnym stylu SOHO. Pracownicy zdalni będą mieć możliwość wygodnej i prywatnej pracy w oddzielnych pomieszczeniach w swoich domach.

Dla rodziców pracujących budynki będą również zawierać centrum opieki dla 70 dzieci. Dyrektor planowania i projektowania dewelopera Billbergia, Saul Moran, jest przekonany, że projekt nie tylko zapewni niezbędne mieszkania, ale także dostarczy nowoczesne przestrzenie komercyjne, które doskonale dostosują się do ewoluujących trendów pracy po pandemii COVID-19.

Według australijskiego Biura Statystyki około 40% Australijczyków teraz pracuje zdalnie, co najmniej część tygodnia. Deweloper Billbergia jest pewny, że ich skoncentrowany na pracy i życiu projekt przyciągnie kupujących w okolicy North Shore.

Osobliwością tego projektu są jego zrównoważone cechy. Zaprojektowane przez PBD Architects, plan uwzględnia całościową strategię zrównoważonego rozwoju. Obejmuje on zbiórki wody deszczowej do nawadniania i użytku w łazienkach, fasadę zaprojektowaną tak, aby minimalizować absorpcję ciepła oraz instalację paneli słonecznych na dachu, które uzupełnią zużycie energii w budynku.

Mieszkańcy będą mieli dostęp do wyłącznych obiektów takich jak basen na zewnątrz, wspólne przestrzenie zieleni i prywatne dachy.

„Jesteśmy zachwyceni, że możemy rozwijać tak innowacyjny projekt w miejscowości Chatswood. To jest nasze zobowiązanie dotyczące jakości i możliwości zamieszkania” – powiedział pan Moran.

Planowane jest rozpoczęcie budowy pod koniec 2024 roku, po uzyskaniu wszystkich zezwoleń. Ten projekt obiecuje ukształtować przyszłość przestrzeni mieszkalnych i komercyjnych na Sydney’s North Shore, spełniając rosnące potrzeby pracowników zdalnych i promując zrównoważony styl życia.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

1. Jaki jest nacisk nowego projektu w Sydney’s North Shore?
Nowy projekt w Sydney’s North Shore koncentruje się na zaspokajaniu potrzeb pracowników zdalnych oraz promowaniu zrównoważonego rozwoju.

2. Ile apartamentów będzie zawierał ten projekt?
Projekt składać się będzie z dwóch 27-piętrowych budynków, w których łącznie znajdzie się 251 apartamentów.

3. Jakie udogodnienia będą dostępne dla mieszkańców?
Mieszkańcy będą mieć dostęp do przestrzeni handlowych, komercyjnych salonów wystawowych, elastycznych jednostek mieszkalno-pracowniczych, centrum opieki dla 70 dzieci, basenu na zewnątrz, ogólnodostępnych przestrzeni zieleni oraz prywatnych tarasów na dachu.

4. Jakie cechy zrównoważonego rozwoju zostaną uwzględnione w projekcie?
Projekt uwzględnia zbiórki wody deszczowej, fasadę minimalizującą absorpcję ciepła i odblasków oraz panele słoneczne wykorzystujące energię odnawialną.

5. Kiedy rozpocznie się budowa?
Rozpoczęcie budowy przewiduje się pod koniec 2024 roku, po uzyskaniu zezwoleń.

Porównaj oferty