Wyszukiwanie zaawansowane

Znaleziono 0 wyniki. Pokaż wyniki
Twoje wyniki wyszukiwania

Nowości mieszkaniowe dla pracowników zdalnych w Chatswood

Opublikowano przez Adam Nowacki włączony 20 listopada, 2023
0

Wszyscy, którzy pracują zdalnie, będą mieli teraz jeszcze lepsze warunki do pracy. Australijski deweloper Billbergia ogłosił ambitny plan budowy nowatorskiego kompleksu mieszkaniowego o wartości 170 milionów dolarów w Chatswood, na północnym brzegu Sydney. Projekt, stworzony z myślą o pracownikach zdalnych, ma zapewnić wygodę i mnóstwo udogodnień, jednocześnie skupiając się na zrównoważonym rozwoju.

Na terenie kompleksu powstaną dwie wieżowce o wysokości 27 pięter, oferujące łącznie 251 nowych apartamentów. Innowacyjne podejście do projektowania skupia się na wygodzie i elastyczności – deweloper chce, aby mieszkańcy mieli możliwość pracy zdalnej w osobnych, komfortowych i prywatnych przestrzeniach.

Projekt zakłada również dostępność sklepów, salonów wystawowych oraz centrum opieki dla dzieci. Jego istotą jest dostosowanie się do rosnącej tendencji do elastycznego trybu pracy, który zyskał na popularności wskutek pandemii COVID-19. Świadomi coraz większej liczby pracowników zdalnych w Australii, deweloperzy są przekonani, że ich nowatorskie podejście do projektowania przyciągnie mieszkańców North Shore.

Podkreślając znaczenie zrównoważonego rozwoju, projekt został stworzony przez PBD Architects, którzy w ramach konkurencyjnego procesu projektowania zwrócili uwagę na minimalizację wpływu na środowisko naturalne. Nowatorskie funkcje obejmują m.in. zbieranie deszczówki do nawadniania terenów zielonych, dwukolorowe fasady, które minimalizują absorpcję ciepła i ułatwiają regulację natężenia światła, oraz instalację paneli słonecznych na dachu w celu wykorzystania energii odnawialnej.

Mieszkańcy kompleksu będą mieli dostęp do różnych udogodnień, takich jak basen, tereny zielone oraz prywatne przestrzenie na dachu. Budowa ma się rozpocząć pod koniec 2024 roku, po uzyskaniu zgody. Ten pierwszy w swoim rodzaju projekt jest kolejnym dowodem na zaangażowanie dewelopera Billbergia w tworzenie wysokiej jakości i przyjaznych do życia inwestycji, które wzbogacają obszar Chatswood.

FAQs

1. Jaka jest koncepcja tego nowego kompleksu w Chatswood?
Budowa w Chatswood zakłada stworzenie przestrzeni, gdzie mieszkańcy będą mieli elastyczne możliwości pracy zdalnej, oddzielone od swojego miejsca zamieszkania.

2. Jakie udogodnienia będą dostępne w tym kompleksie?
Mieszkańcy będą mieli dostęp do sklepów, salonów wystawowych, przestrzeni wspólnych, basenu oraz prywatnych przestrzeni na dachu.

3. Jak będzie promowana zrównoważoność w ramach tego projektu?
Projekt uwzględnia różne elementy zrównoważonego rozwoju, takie jak zbieranie deszczówki, zastosowanie dwukolorowych fasad, które minimalizują absorpcję ciepła i odblasków, oraz instalację paneli słonecznych na dachu.

4. Kiedy rozpocznie się budowa?
Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na koniec 2024 roku, po uzyskaniu niezbędnych zgód.

Porównaj oferty