Wyszukiwanie zaawansowane

Znaleziono 0 wyniki. Pokaż wyniki
Twoje wyniki wyszukiwania

Najlepiej i najsłabiej sprzedające się kody pocztowe w Dartford: Ciekawe trendy rynku nieruchomości

Opublikowano przez Marcin Strzembosz włączony 21 listopada, 2023
0

Według danych zebranych przez firmę Property Solvers, najnowsze dane pokazują, że Dartford ma trzy najszybciej i trzy najwolniej sprzedające się kody pocztowe, opierając się na czasie, jaki upłynął od wystawienia nieruchomości na sprzedaż do zakończenia transakcji.

Najszybciej sprzedający się kod pocztowy w Dartford to DA1, gdzie domy osiągnęły średni czas sprzedaży wynoszący tylko 126 dni. Tuż za nim plasuje się kod DA4, z średnim czasem sprzedaży wynoszącym 128 dni, a na trzecim miejscu znajduje się kod DA10, gdzie domy zazwyczaj były sprzedawane w ciągu 134 dni.

Z drugiej strony spektrum, najwolniej sprzedającym się kodem pocztowym jest DA9, znajdujący się w miejscowości Greenhithe. Domy w tej okolicy sprzedawały się średnio przez 155 dni. DA3 w Longfield zajęło drugie miejsce z średnim czasem sprzedaży wynoszącym 145 dni, a DA2 w Dartford był tuż za nim, z przeciętnym czasem sprzedaży wynoszącym 134 dni.

Poniżej znajdują się pełne zestawienia najbardziej i najmniej sprzedających się kodów pocztowych w Dartford:
– DA1 (Dartford) – Średni czas sprzedaży: 126 dni (59 nieruchomości)
– DA4 (Dartford) – Średni czas sprzedaży: 128 dni (15 nieruchomości)
– DA10 (Swanscombe) – Średni czas sprzedaży: 134 dni (6 nieruchomości)
– DA2 (Dartford) – Średni czas sprzedaży: 134 dni (22 nieruchomości)
– DA3 (Longfield) – Średni czas sprzedaży: 145 dni (14 nieruchomości)
– DA9 (Greenhithe) – Średni czas sprzedaży: 155 dni (13 nieruchomości)

Te dane dostarczają cennych informacji na temat rynku nieruchomości w Dartford. Zrozumienie średniego czasu sprzedaży dla różnych kodów pocztowych może pomóc zarówno kupującym, jak i sprzedającym podejmować bardziej świadome decyzje i ustalać realistyczne oczekiwania.

FAQ:

Q: Jak zostały zebrane te statystyki?
A: Statystyki zostały zebrane przez Property Solvers, śledząc czas, jaki upłynął od wystawienia nieruchomości na sprzedaż do zakończenia transakcji w Dartford.

Q: Jaka jest istotność znajomości najszybciej i najsłabiej sprzedających się kodów pocztowych?
A: Znajomość średnich czasów sprzedaży dla różnych kodów pocztowych może dać zarówno kupującym, jak i sprzedającym lepsze zrozumienie trendów rynkowych i pomóc podejmować bardziej świadome decyzje.

Q: Czy te statystyki mogą się zmieniać z czasem?
A: Tak, średnie czasy sprzedaży dla kodów pocztowych mogą się różnić w czasie z powodu czynników takich jak popyt na rynku, stan nieruchomości i zewnętrzne wpływy ekonomiczne. Ważne jest, aby być na bieżąco z najnowszymi danymi.

Porównaj oferty