Wyszukiwanie zaawansowane

Znaleziono 0 wyniki. Pokaż wyniki

do sprzedania kompleks hotelowo- gastronomiczny w Goniądzu ( woj. Podlaskie, przy turystycznym szlaku wodnym Biebrzy – lokalizacja niezwykle atrakcyjna turystycznie)

zł 8,990,000
Nadbiebrzańska, Goniądz, Polska,
Ulubione
Twoje wyniki wyszukiwania

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 6 sierpnia, 2023
  • 5,000.00 m2
  • Rok budowy: 2010

Opis

Oferta sprzedaży niepowtarzalnego kompleksu hotelowo-gastronomicznego – zespół trzech budynków pensjonatowych , z około 100 miejscami noclegowymi / łącznie 53 pokoje w tym 3 apartamenty/ , zapleczem gastronomiczno-wypoczynkowym, kompleksem sal konferencyjnych /umożliwiające obsługę konferencji na ok. 200 osób/ , stawami rybnymi i atrakcyjnie zagospodarowanym terenem.
Nieruchomość jest bardzo urokliwie zlokalizowana w dolinie rzeki Biebrzy, na skraju Kotliny Biebrzańskiej. Niezwykle malownicze miejsce pomiędzy korytem rzeki (starorzecza) a skarpą od strony miasta. Lokalizacja nieruchomości na regionie posiadającym ogromne walory turystyczne i przyrodnicze. Dolina Biebrzy stanowi jedną z największych atrakcji przyrodniczych i turystycznych województwa podlaskiego, występuje tutaj najwięcej gatunków ptaków w całej Polsce i największe skupisko łosi. Biebrzański Park Narodowy jest największym obszarowo polskim parkiem narodowym, wpisanym na listę międzynarodowej konwencji Ramstar chroniącej najważniejsze na świecie miejsca bytowania ptaków wodno-błotnych. Biebrza to największy i najbardziej pierwotny w Europie Środkowej kompleks bagien i torfowisk. W okolicy znajdują się liczne trasy kajakowe, ścieżki dla rowerzystów i piechurów, ścieżki edukacyjne i inne niezliczone miejsca turystyczne i widokowe. Przy szlakach wybudowano wieże i pomosty widokowe i kładki ułatwiające przejścia przez grząskie tereny. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo, stanowiący najbardziej spektakularny projekt rowerowy (łącznie ponad 2000 km specjalnie wytyczonej trasy)
Teren zaaranżowany w sposób umożliwiający kontakt z naturą w granicach nieruchomości m.in. poprzez kompleks stawów wędkarskich z licznymi miejscami do relaksu i odpoczynku (altany, oczka wodne, mała architektura, wygodny dostęp do rzeki poprzez pomost przylegający do nieruchomości).

Stan prawny: przedmiotowa nieruchomość obejmuje prawo własności działek o pow. 2,7742 ha i prawo użytkowania wieczystego działki 0 pow. 0,0785 ha z prawem własności budynków.
Dla terenu obowiązuje MPZT – teren oznaczony symbolem 5UT i w części 31.MNU.

Nieruchomość stanowi zwarty kompleks gruntu z budynkami, z urządzeniami i kompleksowym zagospodarowaniem całego terenu. Wyposażona jest w stosowne urządzenia i instalacje (wodociągowe, kanalizacyjne, elektro-energetyczne, centralnego ogrzewania z miejscowej kotłowni, instalację telefoniczną). Teren działki ogrodzony trwałym ogrodzeniem z wyjątkiem granic przylegających do rozlewisk rzeki Biebrzy. Na terenie urządzone parkingi i ciągi pieszo-jezdne z kostki granitowej. Pozostała część nieruchomości zagospodarowana pielęgnowanymi terenami zieleni z elementami małej architektury, urządzeniami rekreacji (w tym minn ogrodzone boisko) i stawami.

Wykaz budynków:
1. Pensjonat (pow. 1116,10 mkw, wybudowany w 1999 r, murowany, 3-kondygnacyjny, pokoje hotelowe + pomieszczenia administracyjne + sala konferencyjna + zaplecze techniczno-gospodarcze) z przylegającym dwukondygnacyjnym łącznikiem o rzycie połączonego prostokąta i kwadratu
2. Centrum konfrencyjno-szkoleniowe (pow. 739,90 mkw, wybudowany w 2006 r, murowany, 3-kondygnacyjny, zespół trzech klimatyzowanych sal konferencyjnych + zespół rekreacyjny /siłownia, sauna, jaccuzi, sala bilardowa, szatnia, sanitariaty/ + pokoje hotelowe)
3. Pensjonat (pow. 570 mkw, wybudowany w 1998 r, murowany, 3-kondygnacyjny, pokoje hotelowe + sala barowa z bufetem + recepcja + zaplecze techniczno-socjalno- gospodarcze)
4. Pensjonat (pow. 320 mkw, wybudowany w 1960-2011 r, murowany, 2-kondygnacyjny; pokoje hotelowe)
5. Budynek „dwór” (pow. 1151,16 mkw, wybudowany w 2007-2012 r, architektura budynku stylizowana , nawiązująca do architektury tradycyjnego dworu polskiego, murowany, w części 1-kondygnacyjny z antresolą i w części 2-kondygnacyjny; funkcja gastronomiczna: sala wielofunkcyjna z pomieszczeniami towarzyszącymi + zaplecze kuchenne, technologiczne, pomieszczenia gospodarcze, pomieszczenia socjalne i noclegowe)
6. Gospoda (pow. 668,80 mkw, wybudowany w 2010 r, w technologii drewnianej, 1-kondygnacyjny, funkcja gastronomiczna: sala wielofunkcyjna z zapleczem kuchennym i technologicznym)
7. Zespół trzech budynków gospodarczych z kotłownią (pow. 438,60 mkw, wybudowany w latach 60-ych i 2003 po remoncie)

Dodatkowe informacje: bardzo estetyczne zagospodarowanie terenu z praktycznymi rozwiązaniami parkingów i ciągów komunikacyjnych, obiekt sukcesywnie modernizowany
NIERUCHOMOŚĆ JEST SPRZEDAWANA W RAMACH BANKOWEGO PROGRAMU DOBROWOLNEJ SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
Nabywca tej nieruchomości zwolniony jest z prowizji na rzecz Biura Nieruchomości
W sprawie umówienia terminu prezentacji lub uzyskania dodatkowych informacji o ofercie zapraszamy do kontaktu telefonicznego (81-532-99-44, 731-48-88-44) lub mailowego ([email protected])

Adres: Nadbiebrzańska, Goniądz, Polska
Miasto:
Stan / Powiat:
Kod pocztowy: 19-110
Kraj: Polska
Otwórz w Google Maps
Numer ID oferty: 567628
Cena w zł: zł 8,990,000
Wielkość nieruchomości: 5,000.00 m2
Rozmiar działki nieruchomości: 28,527.00 m2
Year Built: 2010
Available from: 2023-07-01

anmamk

Skontaktuj się ze mną

Obejrzyj lokal
Zadzwoń WhatsApp
Możesz odpowiadać na prywatne wiadomości ze strony "Skrzynka odbiorcza" na swoim koncie użytkownika.

    Porównaj oferty

    anmamk